WhatsApp Destek
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

  • TR-437
  • VAR

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

39,00
+ -

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 Ml

Viaxi Glide Kaydırıcı Ürünleri!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel 50 ml’lik yeni kutusu ile en ufak ürünüdür. Deneme amaçlı veya ekonomik seçimler için sunulan üstün kalitedeki cinsel performans ürünleri müşterilerin ilgisini çekerek en etkili desteğini sunmaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel, vajinal kuruluk yaşayanlar veya daha fazla kaygan cinsel birleşim desteği isteyen bireyler için birebir etkili bir üründür. Viaxi glide kayganlaştırıcı jel su bazlıdır ve prezervatif uyumlu özellikleri ile cinsel ilişkilerinizde kesintisiz destek sağlamaktadır. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri kullanıcıya ve partnerine kesintisiz destek sağlayarak maksimum hizmet vermektedir.

 

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı ve Kullanım Şekli!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı ve kullanım şekli olarak oldukça basit ve kolaydır. Krem sürüm şeklinde basit işlemler ile penise uygulanır. İçeriğinin vermiş olduğu kayganlaştırıcı özelliğin ile aynı zamanda da ferahlatıcı havası da bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı da üstün kalitedeki ürünler cinsel birleşmelerinizden olağan üstü haza ulaşmanıza olanak tanımaktadır.

Viaxi glide anal kayganlaştırıcı jel kullanımı öncelik olarak penise uygulanacak şekilde yapılmalıdır. Kullanıcı tarafından sürülen ürün yan etki belirtmediğinden ötürü dilenildiği kadar sürülebilmekte ve uygulanabilmektedir. Kolay kullanım olanağı sunan ürünler ile cinsel birleşimlerinizden daha fazla haz alacaksınız.

 

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Etkileri

Viaxi kayganlaştırıcı jel etkileri olarak oldukça etkili sonuçları bireylere ve partnerlerine sunmaktadır. İçeriğinin doğal oluşu ve yan etkisinin olmaması ile de maksimum destek sağlayarak en etkili cinsel fantezi ürünleri olarak adlandırılmaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel etkileri aracılığı ile hem kullanıcıya hem de partnerine maksimum destek sağlayarak cinsel birleşimlerinden en iyi derecede haz alabilmelerine olanak tanımaktadır. Olumsuz hiçbir etkeni belirtmeyen ürünler kullanıcı dostu olarak adlandırılmaktadır.

Vaixi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel fiyatları açısından gayet uygun fiyatlar ile müşterilere sunulurken uygulamakta olduğu muhteşem kayganlaştırıcı özelliği ve ferahlatıcı etkisi göz önünde bulundurulur ise, uygun bir şekilde bireylere sunulduğunu belirtebiliriz.

Viaxi glide anal kayganlaştırıcı jel fiyatları konusunda firmamız çeşitli kampanyalar ve fırsatlar üreterek müşterilerin memnuniyetine özen göstermektedir. Sunulan hizmetlerin yanı sıra, aynı zamanda da ürünlerimizin tamamı orijinal ve bandrollü bir şekilde teslim edilmektedir. Fırsatları sakın kaçırmayın!

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.