WhatsApp Destek
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Çikolatalı

  • 50685
  • VAR

Viaxi glide jel ile cinsel yaşantılar daha keyifli ve daha heyecanlı geçmektedir

49,00
+ -

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Çikolatalı

Cinsel birleşme sırasında kadınların vajina bölgesinde ıslaklığı kadının ilişkiden zevk aldığını ve aynı zamanda sağlık probleminin olmadığını gösterir. Kadın ilişki sırasında zevk alırken aniden kuruyorsa cinsel yönden sağlık problemi olduğu anlamına gelir ve tedavisi viaxi glide kayganlaştırıcı jel 100 ml çikolatalı ile çok kolay olmaktadır.

Cinsel birleşme sırasında vajinal bölgedeki ıslaklığın maksimuma çıkararak adeta göle dönüşmesini sağlayarak erkeğin ve kadının acı çekmeden aşırı zevk alarak birleşmelerini sürdürmelerini sağlamaktadır. Viaxi glide jel ile cinsel yaşantılar daha keyifli ve daha heyecanlı geçmektedir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Çikolatalı Etkisi

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel 100 ml çikolatalı ürün ile cinsel birleşmelerinizde kuruluğa dayalı acı çekmeyecek ve oluşabilecek tahrişleri önleyeceksiniz. Oldukça etkili bir kayganlaştırıcı olması normal seks ve anal seks için uygun olmaktadır.

Dar yüzeyleri kolaylıkla kayganlaştırarak penisin daha rahat girip çıkması sağlanarak birleşmelerden maksimum zevk ve haz alınması sağlanmaktadır. Ateşli geceler geçirmenizi sağlayacak kayganlaştırıcı jel 100 ml çikolatalı ürün ile artık geceleriniz daha keyifli ve yüksek performanslı geçecek.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Çikolatalı Kullanım Şekli

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel 100 ml çikolatalı ürünü kullanmak oldukça basit olmaktadır. Belirli miktar jeli parmak uçlarımız yardımı ile vajina bölgesine masaj yapılarak sürmelisiniz. İsterseniz penis bölgesine de sürerek yüzeylerin kayganlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.