WhatsApp Destek
Hot

Hot Masaj Yağı Natural 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

  • TR-548
  • VAR

Hot Masaj Yağı Natural 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

140,00
+ -

Hot Masaj Yağı Natural 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

Cinsel ilişki sırasında boşalma yaşayamadan ve partnerinizi orgazm seviyesine ulaştıramadan cinsel organınız yumuşuyorsa hot masaj yağı natural 100 ml afrodizyak etkili masaj yağları kullanmalısınız. Kısa sürede etkisini gösteren bu özel ürün ile sertleşme sağlayarak partneriniz ile birlikte mutlu geceler geçireceksiniz.

Hot masaj yağı natural 100 ml içeriğindeki özel formül sayesinde afrodizyak etkisini vücudun kan dolaşım sistemi ve beyindeki seks kimyasallarına harekete geçirerek sertleşme sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde sağlanan ereksiyon uzun saatlerce erekte kalınmasını sağlayarak partnerinizi oldukça memnun edilmesini sağlamaktadır.

Hot Masaj Yağı Natural 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları Etkisi

Hot masaj yağı natural 100 ml afrodizyak etkili masaj yağları hızlı bir şekilde sertleşme sağlayarak iktidarsızlık sorunlarını tamamen ortadan kaldıran özel ürün sayesinde erkekler tekrardan eşleri ile birlikte birleşme yaşayabilecekler. İçeriğindeki özel ürünler sayesinde yüksek bir cinsel istek ile birlikte uzun saatlerce performans göstermenizi sağlamaktadır.

Kadınlar birleşme başladıktan 5 dakika sonra zevk almaya başlar ve sonraki 5 dakika içerisinde defalarca boşalarak birlikteliklerden tam anlamıyla zevk alırlar. Erkekler normalde bu süreyi elde edemeyerek eşini boşalmadan ve tam anlamıyla orgazm olmasını sağlayamamaktadır. Afrodizyak etkili masaj yağları sayesinde boşalma süreniz ve sertleşme süreniz uzun saatlerce devam edeceği için eşlerinizi oldukça tatmin etmenizi sağlamaktadır.

Hot Masaj Yağı Natural 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları Kullanım Şekli

Hot masaj yağı natural 100 ml afrodizyak etkili masaj yağları cinsel organ ve vücuda masaj yapılarak yedirilmesi yeterlidir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.